Oprava koleje v úseku Dačice – Slavonice II. Etapa

Popis projektu

Objednatel: Správa železniční dopravní cesty, s.o.
Smluvní objem: 18,9 mil. Kč
Zhotovitel: SEŽEV-REKO, a.s.

Popis projektu

Železniční svršek na trati Dačice – Slavonice již dávno přesluhoval a s nutnou výměnou se pokračovalo již touto druhou etapou. Kolejnice používané na trati dávno neodpovídaly používanému standardu a dřevěné pražce byly ve značně špatném stavu. Oprava koleje spočívala v kompletní výměně kolejového roštu. Kolejové lože bylo ponecháno původní a po pokládce nového kolejového roštu bylo doplněno novým štěrkem. Kolej byla svařena a v celém opravovaném úseku se zřídila bezstyková kolej. Touto opravou byl odstraněn nevyhovující stav železničního svršku a tím i současně zvýšena bezpečnost provozu na této trati.

Fotogalerie

Aktuality

Pozvánka na řádnou valnou hromadu společnosti

23.9.2019

Představenstvo společnosti SEŽEV-REKO, a.s. (dále jen „společnost“) si dovoluje tímto pozvat akcionáře společnosti na řádnou valnou hromadu společnosti, která se bude konat dne 25.10.2019 hodin v sídl ...

více informací

Změna adresy sídla společnosti

1.3.2019

Dne 22.2.2019 došlo ke změně čísla popisného v adrese sídla společnosti SEŽEV-REKO, a.s. Nová adresa je nyní Jarní 1116/50, 614 00 Brno.

více informací

Zobrazit všechny aktuality

Kde nás najdete

Ředitelství, sídlo firmy, kanceláře

Jarní 1116/50
614 00 Brno - Maloměřice

Provoz MTZ, mechanizace a autodoprava, dopravní stavby

Vídeňská 298/135
619 00 Brno - Přízřenice

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.