Oprava přejezdu P7943 km 79,390 Bzenec – Veselí nad Moravou

Popis projektu

Objednatel: Správa železnic, s.o.
Smluvní objem: 4 mil. Kč
Zhotovitel: SEŽEV-REKO, a.s.

Popis projektu

Stavba řešila rekonstrukci tříkolejného přejezdu P7943 ve městě Bzenec na mezistátní železniční trati Brno – Kyjev – Veselí nad Moravou – Trenčianska Teplá.

Stavba započala demontáží původní pryžové přejezdové konstrukce, odstraněním kolejového svršku a odfrézováním původní asfaltové vozovky. Práce pokračovaly zřízením bezstykové koleje, doplněním kameniva a osazením nové přejezdové konstrukce včetně zřízení nových závěrných zídek. Nakonec proběhla úprava GPK a zřídila se silniční vozovka včetně dopravního vodorovného značení.

Realizací stavby byla nahrazena přejezdová konstrukce, která již byla za hranicí své životnosti a došlo tak ke zlepšení jízdních vlastností pro silniční i drážní vozidla.

Fotogalerie

Aktuality

Pozvánka na řádnou valnou hromadu společnosti

4.10.2021

Představenstvo společnosti SEŽEV-REKO, a.s. si dovoluje tímto pozvat akcionáře společnosti na řádnou valnou hromadu společnosti, která se bude konat dne 5.11.2021 v 9.00 hodin v salonku hotelu U Crlík ...

více informací

Změna ve funkci obchodního ředitele

1.9.2021

Ke dni 30.8.2021 skončil ve funkci obchodního ředitele Mgr. Milan Janoušek a na jeho místo nově nastoupil pan Jan Rezek. Žádáme všechny naše zákazníky a partnery, aby se nyní obraceli v obchodních ...

více informací

Zobrazit všechny aktuality

Kde nás najdete

Ředitelství, sídlo firmy, kanceláře

Jarní 1116/50
614 00 Brno - Maloměřice

Provoz MTZ, mechanizace a autodoprava, dopravní stavby

Vídeňská 298/135
619 00 Brno - Přízřenice