Výstavba PZS v km 23,882 trati Střelice – Okříšky

Popis projektu

Objednatel: AK signal, a.s.
Smluvní objem: 5,2 mil. Kč
Zhotovitel: SEŽEV-REKO, a.s.

Popis projektu

Jednalo se o úpravu přejezdové konstrukce společně se staničním zabezpečovacím zařízením ve stanici Kralice nad Oslavou. Cílem bylo zlepšení jízdního komfortu, zvýšení traťové rychlosti a zvýšení bezpečnosti na železničních přejezdech. Firma SEŽEV-REKO, a.s. na této stavbě realizovala opravu železničního svršku, spodku a přejezdu. Nejnáročnější byla oprava odvodnění, kdy byly zřízeny po obou stranách kolejí v přejezdu trubní propustky a navíc byl rekonstruován stávající propustek pod kolejemi ve stanici. V přejezdu byla použita konstrukce Strail, která je nejen na našich železničních tratích velmi oblíbená a spolehlivá s minimálními nároky na údržbu. Osazením nového zabezpečovacího zařízení a celkovou rekonstrukcí přejezdu bylo dosaženo zvýšení bezpečnosti provozu silniční i železniční dopravy a díky opravě železničního svršku se zvýšil komfort cestování.

Fotogalerie

Aktuality

Pozvánka na řádnou valnou hromadu společnosti

2.10.2023

Představenstvo společnosti SEŽEV-REKO, a.s. si dovoluje tímto pozvat akcionáře společnosti na řádnou valnou hromadu společnosti, která se bude konat dne 3.11.2023 v 9:30 hod v salonku hotelu Crlík

více informací

Změna adresy sídla společnosti

2.1.2023

Ke dni 1.1.2023 došlo ke změně adresy sídla společnosti SEŽEV-REKO, a.s. Nové sídlo společnosti je nyní na adrese Vídeňská 298/135, 619 00 Brno.

více informací

Zobrazit všechny aktuality

Kde nás najdete

Ředitelství, sídlo firmy, kanceláře

Vídeňská 298/135
619 00 Brno - Přízřenice

Provoz MTZ, mechanizace a autodoprava, dopravní stavby

Vídeňská 298/135
619 00 Brno - Přízřenice